STARTUJEME

Nastartujte s námi vaši zábavu

Aby jste si mohli užít váš výlet a prohlídku krásných míst a okolí, na nic nečekejte a osedlejte

Motoběžku.

K pronájmu máme k dispozici tuningové MOTOBĚŽKY o max. výkonu 1kW a maximální rychlosti 25km/hod.Svým stylovým designem přiláká nejednoho milovníka silných strojů. Nově designovaná široko plášťová kola s výborným odvodem vody a nízkou hlučností se postarají o výbornou stabilitu. Velká kola a tlumiče kvalitně absorbují nerovnosti na cestě, ať už se pohybujete na silnici, či na polní cestě. Mohutné pohodlné sedadlo navrhnuté pro maximální komfort sedacích partií ocení všichni řidiči.Pro maximální pohodlí je koloběžka plně odpružena a při jízdě si budete připadat jako na vzduchových polštářích. O odpružení zadního kola se starají olejové tlumiče, přední část je vyřešena klasickou vidlicí s dvěma tlumiči. Zadní a přední blinkry, brzdové světlo, zadní světlo indikující rozsvícení předních světel, přední LED světlo s přepínáním potkávacích, nebo dálkových světel určitě oceníte hned po první jízdě. Luxusní vzhled podtrhává kvalitní, módní prošívaná sedačka a zadní blatník s vystouplým brzdovým světlem.

K osedlání není potřeba vlastnit žádné řidičské oprávnění stejně jako u nízdího kola. Jízda na motoběžce  je schválená a motoběžka je vybavená pro provoz na pozemních komunikacích v souladu s vyhláškou MDČR č. 341/2014 Sb, příloha č.12, která provádí zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích.

Pro jízdu na motoběžce platí stejná bezpečnostní pravidla jako pro jízdu na (elektro)kole, tzn. že řidič musí znát pravidla silničního provozu a dodržovat také předpisy o bezpečnosti, z nichž nejdůležitější jsou:

  • do 18 let povinně jezdit s ochrannou přilbou, je doporučená i pro dospělé. Děti do 10 let nesmí jezdit na e-koloběžce samy po silnici.

 

  • K zapůjčení jaou připraveny 2 motoběžky včetně doporučených tras
  • doporučená maximální váha jezdce je 150 Kg
  • dojezd na jedno nabití (dle terénu a váhy jezdce) je 40 – 60 km
  • 2,5 – 4 hodiny čisté jízdy (dle terénu a váhy jezdce)
  • maximální rychlost 25km/h
  • při půjčení je nutné mít dva doklady totožnosti
  • vratná kauce za každou ekoloběžku je 1000 Kč
  • doporučujeme vlastní cyklistickou přilbu, rukavice a brýle ( možnost zapůjčení přilby za poplatek 100 Kč)
  • možnost odvozu motoběžky na Vámi určené místo za poplatek 15Kč/km vč. DPH (po předchozí domluvě)

Konkrétní podmínky, za kterých si u nás můžete motoběžky zapůjčit a doporučení k jízdě naleznete ve výpůjčním řádu. Ceny jsou uvedené v Kč včetně DPH, za jednu motoběžku.